Krom Yassı Çelik - Kdz.Ereğli - Zonguldak | www.kromyassi.com.tr

Hakkımızda

Hakkımızda

25 yıllık sektör deneyimi ile Krom Yassı Çelik sac ticareti yapmak amacı ile Kdz.Ereğli 'de kurulmuş ve yassı çelik sektöründeki tecrübesiyle müşterilerinin güvenini kazanmış ve bu sayede sürekli büyümeyi başarmıştır. Firmamız Türkiye ve dünyadaki birçok demir çelik tesisinin ürünlerini stoklarında ve satış ağında bulundurarak müşterilerinin beklenti ve taleplerine en hızlı şekilde cevap vermektedir.

İlkeli dürüst ve karşılıklı güvene dayalı bir ticaret anlayışından asla ödün vermeden ticaret hayatını sürdüren firmamız çağın gereklerini ve teknolojinin takibini her zaman ön planda tutmuş ve büyümenin en önemli normları arasında kabul etmiştir.

25 yıllık deneyimiyle Kdz.Ereğli’de faaliyet göstermekte olan firmamız, rulo sac ticareti, rulo sac dilme ile rulo sac boy kesme ve lojistik ile nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayrıca fason dilme ve boy kesme işlemlerinin yanı sıra sıcak – soğuk – galvanizli – hrp – levha saclarının işlemini ve satışını da gerçekleştirmektedir.

Deneyimli insan kaynağı ile müşteri beklentilerini maksimum düzeyde karşılamayı ilke edinen Krom Yassı Çelik, nihai kullanıcının talep ettiği boy kesme ve dilme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Geniş ürün yelpazesi ve yaygın satış organizasyonu ile Krom Yassı Çelik, iş ortağı olarak gördüğü ve birlikte gelişmeyi, büyümeyi hedeflediği müşterilerinin ihtiyaçlarını, üretimini gerçekleştirdiği kendi ürünleriyle karşılayabildiği gibi, istenirse stoklarında bulundurduğu diğer yurt içi ve yurt dışı üreticilere ait yassı çelik ürünleri ile de zamanında ve beklentilerine uygun tedarik edebilme imkanları sunmaktadır.

Yüksek kalite hedefi, müşteri memnuniyeti ilke ve anlayışı ile faaliyetlerini sürdüren Krom Yassı Çelik, satış sonrası hizmet ve teknik destek konusunda da her zaman tedarikçisi olduğu kişi ve kurumların yanı başında olmaya ve onlarla birlikte omuz omuza yola devam edebilmeyi amaçlamaktadır.

Tüketicinin çelik konusunda son derece bilinçlendiği, seçici olduğu ve kişi başı çelik tüketiminin giderek arttığı konjüktürde, müşteri memnuniyeti Krom Yassı Çelik’in önceliklerinin başında yer almakta ve bütün Krom Yassı Çelik ailesi bu anlayış ve inançla hizmet vermeye devam etmektedir.